вул. Максимовича (Трутенка), 10

Реквизиты в течении 10 минут! Оплачиваете! Получаете СМС об оплате! Если оплата до 16:00 - отправка сегодня! До 18:00 получаете ТТН!

Про нашу компанію

Вітаємо Вас на сторінках нашого інтернет-магазину з продажу пакувальних, ізоляційних матеріалів, а також товарів для сільського господарства від провідних українських та зарубіжних виробників. До Ваших послуг завжди широкий асортимент продукції найвищої якості за розумними цінами, швидке реагування на замовлення і готовність менеджерів допомогти у виборі! Постійним клієнтам ми раді надати ще більш вигідні ціни та умови співпраці! Чому «Liderpak»?

1. В інтернет-магазині «Liderpak» Ви завжди зможете підібрати повний перелік необхідної для Вас продукції, будь то агроволокно для полуниці, тепличні плівки або гофротара – ми ніколи не стоїмо на місці і регулярно поповнюємо асортимент!

2. Ми ведемо гнучку цінову політику!

3. Ми працюємо з усіма вантажоперевізниками України і в змозі забезпечити оперативну доставку продукції в будь-яку точку країни! Крім того, ми можемо здійснити безкоштовну доставку товару нашим транспортом по Києву.

4. Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта! Агроволокно, поліетиленові плівки для теплиць, гофрокартон, гофроящики – все це Ви можете придбати в інтернет-магазині «Liderpak» за вигідними цінами!